KONST / Litografier / Litografi 14098547
nr 1409 8547
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad. Bladets mått: 43x29cm, yttermått inklusive ram: 54x40cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:31:32
20/7 08:28:13
150 kr
25/7 12:11:45